blog-1

ESET SMART SECURITY

Gerçek Zamanlı Tarama Motoru

ThreatSense.Net® otomatik dosya ve istatistik gönderme sistemi ESET zararlı yazılım araştırmacılarına doğru ve tam zamanlı küresel tehdit verisi sağlar. Laboratuvarımız tehdit verilerini analiz ederek sezgisel tespit algoritmalarını ve virüs imzalarını üretiyor bu sayede yeni çıkan tehditler henüz sisteminize zarar vermeden yok edilebiliyor. Hızlı, hafif ve doğru ESET çözümleri piyasanın en etkili zararlı yazılım çözümleri arasındadır. Küresel tehdit zekası ve mütevazi güncellemeleri sayesinde ESET kullanıcıları sürekli en güncel korumaya sahiptirler.

Virus İmzaları

ESET teknolojisi herhangi bir zararlıyı tespit etmek için gerekli zamanı önemli ölçüde azaltır. Zamanlanmış ve otomatik olarak gerçekleşen güncellemeler son çıkan tehditlere karşı güvende olmanızı sağlar.

Jenerik İmzalar

ESET analistleri geniş bir yelpazedeki zararlı türlerini bir anda tespit edebilmek için jenerik imzalar üretirler. Bu imzalar yüzlerce örneğe gerek kalmadan tek bir örnekten yola çıkarak tüm varyantların tespitini sağlar.

Kod Analizi

ESET çözümleri dosyaların bulaşıcı aktivitelere olan benzerliğini analiz ederek tespiti bir üst seviyeye taşır.

Emülasyon

Şüphelenilen kod karantinaya alınarak isole edilir. Burada ThreatSense® kodun davranışına göre zararlı olup olmadığına karar verir ve gerekirse yok eder.